Słówko o nas

Dagmara – Matka PoDSC_0215lka dwójki cudownej, codziennie łobuzującej parki – Radka i Majki. Choć ten pierwszy niedługo skończy 4 latka, w psotach i absorbowaniu czasu mamy nie ustępuje swojej 6 letniej siostrzyczce 🙂 Strach pomyśleć, co to będzie, jak oboje podrosną… 🙂

Kobieta pracująca, realizująca swoje plany i marzenia. Pani marketingowiec, która codziennie uczy się nowych rzeczy i to nie tylko na studiach magisterskich, które niedawno skończyła.

Niepoprawna romantyczka, wierząca w siłę prawdziwego uczucia i mająca nadzieję, że nareszcie spotkała miłość swojego życia.

Kobieta dość mocno „sfatygowana” przez życie, z nadszarpniętym poczuciem własnej wartości i pewności siebie. Jest pewna, że jeszcze da się wszystko w niej „naprawić” 🙂 Wymaga to tylko odrobiny czasu i cierpliwości.

Z zamiłowania blogerka, dziennikarka, śpiewaczka, tancerka i rysownik komiksów.

Jest chaotyczna, narwana i popełnia wiele błędów, ale potrafi przy tym pozostać niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, która pomaganie innym ma chyba we krwi.


G

Grzegorz – ukochany swojej ukochanej. Nietypowy mężczyzna, który typowo przeżywa męskie choroby, jednocześnie zaskakując swoją kreatywnością i zacięciem do handmade’owych projektów. Potrafi wyczarować coś z niczego, choć wcale (jeszcze) nie jest magikiem.

Jego pasją jest przeglądanie Allegro, Insta, wall’a na Facebooku i wszystkiego, co mogłoby podsunąć mu jakąś nową inspirację. Uzależniony od siłowni, adrenaliny, swojego Iphone SE oraz ukochanego Seata Lełona.

Wniósł w tego bloga nowy powiew świeżości. Tfu, męskiego spojrzenia. Dzięki niemu firmowe biuro i wynajmowane obok „sąsiadów” mieszkanie, nabierają nowych barw oraz nowoczesnego wyglądu.

Typowy nerwus, choleryk, krzykacz i uwielbiający się przytulać Miś. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych… To znaczy są, bo jest typowym pesymistą, ale ponarzeka, pomarudzi – a i tak wszystko zrobi i wyjdzie mu to rewelacyjnie. 🙂

Wspólnie tworzą duet nie tylko w życiu i na tym blogu, ale również w sferze biznesu. Prowadzą razem firmę oraz portal ślubny, gdzie doskonale się dopełniają i równie idealnie kłócą. Zawsze jednak z tej burzy temperamentów i argumentów, wychodzi coś sensownego.


Ważne daty:

01.03.1991 – przyszła na świat krzycząca, mała, okrągła kuleczka, pieszczotliwie nazywana Dagusią.

12.12 – data imienin, wybrana albo i nie, bo wtedy nie było jeszcze innej możliwości w kalendarzu 🙂

19.06.1996 – dostała od rodziców swoją ukochaną suczkę – kundelka Korcię.

12.08.1997 – przyszła na świat wyczekana, wychuchana, przeurocza siostra – Kingusia, która w przyszłości dość brutalnie umilała życie starszej siostry, ciągając ją za włosy po panelach 🙂

01.10.2010 – rozpoczęcie studiów na UZecie

07.09.2011 – na świat przychodzi największy łobuz IV RP – Maja Kinga

17.06.2013 – zostanie licencjonowaną bezrobotną politolog

20.12.2013 – zakończenie łódzkiej patologicznej przygody = początek nowego życia

03.03.2014 – otwarcie renomowanej (w przyszłości) firmy MSM Dagmara K.

29.04.2014 – zostaje przedwcześnie wyciągnięty na ten świat szanowny Pan Prezes Radosław – najmniejszy i najsłodszy łobuz w całej rodzinie

10.06.2016 – wielka Przeprowadzka.

ciąg dalszy nastąpi… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *