„Chcę przez całe życie kochać tak, jak kocham teraz” – poznaj nową książkę Christiny Lauren

Kiedy w moje ręce wpadła pierwsza książka nowej serii Wild Seasons Christiny Lauren – „Słodkie rozkosze” byłam naprawdę ciekawa, jak wyglądać będzie nowy cykl tych dwóch utalentowanych pisarek. Byłam tak zaintrygowana, że już następnego dnia zabrałam się za czytanie. Jak oceniam tę nową powieść? Mam wrażenie, że nie jest możliwe porównywanie jej do poprzedniej serii „Piękny…”, ponieważ jest to zupełnie inna historia. Nie mogę się jednak doczekać jej kontynuacji! Poznajcie więc niesamowitą kobietę o imieniu Mia oraz jej szalone życie z upojnym wieczorem w Las Vegas w tle…

To nie jest «nigdy».
To tylko «nie teraz».

Historia Mii nieco przypominała mi moją własną. Co prawda ja nigdy nie wpadłam na szalony pomysł poślubienia mężczyzny, którego tego samego dnia poznałam, jednak jako kobiety mamy wiele wspólnych cech. Dzięki temu czytając tę książkę mogłam naprawdę zrozumieć wszystkie emocje, jakie targały główną bohaterką.

Przechodząc do sedna – Mia to młoda dziewczyna, która tuż po odebraniu dyplomu postanowiła wybrać się wraz z przyjaciółkami na długo wyczekiwany wyjazd do Las Vegas. Ze względu na trudną przeszłość – w tym ciężki wypadek, wymuszony koniec tanecznej kariery oraz skomplikowane relacje rodzinne – dziewczyna jak nigdy wcześniej potrzebowała psychicznego odpoczynku i szaleństwa w tym niesamowitym mieście pokus. Dzięki przypadkowemu poznaniu bardzo przystojnego i intrygującego Francuza Ansela – z pozoru zwykły weekend zakończył się zupełnie niespodziewanym małżeństwem i ogromnym kacem.

Ciekawsze jest to, że młodzi decydują się kontynuować tę szaloną znajomość i podjąć próbę stworzenia prawdziwego związku. Mimo wielu przeciwności losu, problemów z przeszłości oraz bardzo ograniczonego czasu na poznanie się, historia ma… A nie, nie 🙂 Nie zdradzę Wam zakończenia, które jest naprawdę baaaaardzo ciekawe i niespodziewane. Ja wchłonęłam tę powieść niemalże jednym tchem. Jak na książki Christiny Lauren przystało w „Słodkich rozkoszach” znajdziecie sporą dawkę erotyki, zabawnych zwrotów akcji i przede wszystkim bardzo realistyczną fabułę. Każda z nas może wczuć się w rolę głównej bohaterki i zastanowić się, w jaki sposób uwolnić się z więzów przeszłości.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *