Zupełnie zwykła książka

Historia napisana przez…

Zupełnie zwykłą autorkęZupełnie

Zakochana D. to dziewczyna, która przeszła w życiu już naprawdę wiele. Rozwód, dwójka dzieci, samotne macierzyństwo, wypadek, choroba... Czy da się po tym wszystkim po prostu podnieść i zacząć wszystko od nowa?Zwykła

Z pozoru zwykła dziewczyna, jakich dzisiaj naprawdę wiele. Skrajny margines, pieszczotliwie nazywana przez nieprzychylne sobie osoby - patologią. Co można zdziałać z taką przeszłością?Historia

Historia nieprzewidywalna, pełna wielu niedomówień i niespodziewanych zwrotów akcji. Początek końca, koniec nowego początku. Czy da się to po prostu... ogarnąć?!

"Po wspólnym wyjeździe na studia spodziewała się, że będzie to najpiękniejszy czas w jej życiu. Teraz założy rodzinę, spełni swoje marzenia i podzieli troski codzienności z mężczyzną, który ją naprawdę kocha. Wmawiała sobie, że złapała szczęście za nogi! Bardzo szybko przekonała się, że jednak tak nie będzie. Ciągłe znikanie z domu, awantury, krzyki, kłamstwa – nie tak miała wyglądać ich codzienność. Nagle jednak – on się oświadczył. Dał jej pierścionek. Zapewnił o dozgonnym uczuciu i chęci zbudowania z nią rodziny (...)"
fragment rozdziału
"Powrót do przeszłości"

Jeśli jesteś zainteresowany/a książką

Zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu prześlę Ci nowy fragment książki i to właśnie Ty w pierwszej kolejności otrzymasz wszystkie informacje o tym, na jakim etapie znajduje się aktualnie jej tworzenie. Otrzymasz też możliwość zamówienia książki w preorderze w niższej kwocie, niż późniejsza cena regularna.